Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura

OSTRAHA OBJEKTŮ

Našim klientům garantujeme spolehlivé a osvědčené metody ostrahy objektů, majetku, osob i průmyslového a obchodního tajemství. S ohledem na lokalitu navrhneme a zajistíme vhodná bezpečnostní opatření na míru každého klienta a nabídneme mu tak zvýšení bezpečnosti daného objektu.

Vedle toho je ale náš bezpečnostní pracovník často první osobou, se kterou se vítaný návštěvník setká. Proto je jeho jednání vždy vstřícné a vede k rychlému odbavení:

 

PULT CENTRALIZOVANÉ OCHRANY (PCO)

24 hodinový monitoring elektronických zabezpečovacích a požárních signalizací

Zásluhou profesionálně vyškolených pracovníků, zodpovědně provádějících nepřetržitou obsluhu pultu, vyjíždí okamžitě zásahová jednotka po každém poplachu hlášený na objektu. Vždy ihned při zahájení ostrahy jsou osádky výjezdových vozidel s každým objektem do detailu obeznámeny.

Fyzická ostraha objektu prostřednictvím patrolace mobilní hlídky, která v dohodnutých intervalech dorazí a realizuje podrobnou kontrolu na objektu.

Během výkonu služby na střežených objektech obchůzkový on-line systém. Jedná se o velmi Je to velmi účinná forma kontroly realizace pochůzek – a to jak pro naše klienty, tak zejména pro nás v rámci interní kontroly. Máme tak absolutní přehled v reálném čase, zda a jak je obchůzka prováděna. Můžeme tak zaručit její vysokou kvalitu. V případě zájmu umožníme přístup k našemu systému i klientovi pro jeho vlastní kontroly. Přenos informací on-line probíhá prostřednictvím GPRS. Všichni naši bezpečnostní pracovníci jsou trestně bezúhonní a jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti.

Pokud se rozhodnete pro využití našich služeb, v případě zájmu pro Vás zajistíme náhradní plněnídle paragrafu 81 Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Jsme členem České komory služeb ochrany majetku a osob, z.s. – začleněné autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR.

Jsme držitelem Certifikátu Dobrá bezpečnostní agentura.

 

RECEPČNÍ SLUŽBA

Recepční služba je doplněním základní fyzické ostrahy objektů.

Cílem recepční služby je zajistit profesionální reprezentaci a uvítání návštěvníků objektu, často i v různých světových jazycích. Při výběru recepčních klademe maximální důraz na profesionální a reprezentativní vystupovaní. Samozřejmostí jsou také pokročilá znalost administrace a práce na PC.

Recepční služba zpravidla zajišťuje:


SHOPPING GUARD

Náš pracovník zajistí v jedné osobě detektiva, strážce i průvodce, který podá návštěvníkovi obchodního centra základní informace.

Účelem služby shopping guard je zajištění nadstandardní kvality ostrahy obchodních center a provozoven retailu:

 

SPORTOVNÍ A KULTURNÍ AKCE

Nechtěných incidentů a vyhrocených situací je lépe se vyvarovat než je řešit.

Využijte dlouholetých zkušeností našich profesionálů. Zajišťujeme akce na volných prostranstvích i v uzavřených budovách:

 

OSOBNÍ OCHRANA

Osobní ochránce má speciální výcvik a je připravený řešit jakoukoliv složitou situaci.

KRÁTKODOBÝ DOPROVOD PŘI SCHŮZKÁCH A OSOBNÍM JEDNÁNÍ

Pokud máte osobní obavy z jednání s vaší protistranou. Ať jste v pozici dlužníka či věřitele, nebo je na vás činěn nátlak z jiného důvodu. Musíme ale zdůraznit, že naší prací je zajištění vaší bezpečnosti, nikoliv vám napomáhat při vyhýbání se závazkům a povinnostem. Zajistíme dočasné ubytování v utajeném chráněném objektu.

DLOUHODOBÁ OSOBNÍ OCHRANA

Je to především prevence před potencionálně rizikovými situacemi a předcházení jim, které vám zvýší pocit bezpečí. Klientům bude k dispozici strážce, který může plnit i funkci řidiče. Může se jednat o jednoho pracovníka nebo tým o více členech.

OSOBNÍ ŘIDIČ

Osobní řidič je profesionál, který se orientuje v silničních trasách hlavního města Prahy i celé ČR, má znalosti bezpečné jízdy a jízdy v kolonách i zkušenosti s řízením reprezentativních limuzín. Naši řidiči vám zajistí klid a pohodlí při vyřizování vašich pracovních záležitostí během cesty za obchodním jednáním a cesty do zahraničí. Naši kolegové jsou pro tyto diskrétní služby zvlášť školeni a vybíráni.

Zajistíme pro vás také pronájem luxusního vozidla. Máme pro vás připravena vozidla typu BMW řady 5 nebo 7, Audi A6 nebo A8, Mercedes Benz třídy E či S.

 

DETEKTIVNÍ ČINNOST

Naše detektivní služby vám mohou pomoci v těžkých životních situacích.

Mezi největší hrozby, se kterými se podnikatelé potýkají, patří únik informací v obchodním styku nebo naopak rozhodování na základě falešných informací.

ZAJIŠTĚNÍ INFORMACÍ A MAJETKOVÝCH POMĚRŮ

Zjistíme majetkové poměry fyzických a právnických osob, jejich serióznost a důvěryhodnost. Prověříme vaše současné zaměstnance či uchazeče o zaměstnání – jejich loajalitu a bezúhonnost. Prověříme vaše současné i potencionální obchodní partnery – jejich solventnost, platební morálku, ověříme jejich reference. Získáme pro vás veškeré možné informace z různých oborů lidských činností.

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH A MAJETKU

Vykonáme vše k nalezení hledaných osob, odcizeného majetku nebo pachatelů trestné činnosti. S tím souvisí zajištění důkazních materiálů.

SLEDOVÁNÍ OSOB A VOZIDEL

Jsme vybaveni odpovídajícím technickým zázemím, vozovým parkem a především školenými detektivy. Fotodokumentace či videozáznam samozřejmostí.

DETEKCE ODPOSLECHU

Provádíme kontrolu prostor či telekomunikačních prostředků. Detekované odposlouchávací zařízení rovněž odstraníme, případně předáme Policii ČR k analýze.

© 2020 • Tirata.cz