loader image

TAM, KDE SE MŮŽETE SPOLEHNOUT NAJDETE SBS SECURITY | ČLÁNEK PRO ČASOPIS PLAYBOY

Společnost s dlouholetou tradicí a více než 200 zaměstnanci, která v rámci facility managementu zajišťuje kompletní správu nemovitostí, postará se o bezpečnostní servis, instalaci kamer, údržbu, úklid, požární ochranu, ale umí toho ještě mnohem víc a svoje klienty si skutečně hýčká.

TAKOVÁ JE SBS SECURITY, KTEROU NÁM PŘEDSTAVÍ

ING. ROMAN ŠIROKÝ | OBCHODNÍ ŘEDITEL

PLAYBOY: Romane, v čem je vaše společnost výjimečná?

ŠIROKÝ: Nejsme jako společnost největší, a proto se soustřeďujeme především na kvalitu. Na každého ze svých klientů si tak ze zásady děláme vždy dostatek času.

PLAYBOY: Co má SBS Security, co jinde nenajdeme?

ŠIROKÝ: Je to dlouholetost na trhu a tím pádem i stabilita a zázemí. Stavíme na mladém týmu, který používá moderní technologie. Svým zaměstnancům poskytujeme  silné zázemí a férové podmínky. V důsledku toho jsme si pak jisti kvalitně odvedenou prací. Klientům můžeme v rámci nadstandardních vztahů nabídnout třeba rekreační pobyty na Sázavě.

PLAYBOY: Co všechno pro mě jako potencionálního klienta můžete udělat, ale zkuste mě dostat jednou větou?

ŠIROKÝ: Pro vás cokoliv 🙂 ale jinak jsme schopni zajistit správu nemovitosti od ostrahy, úklidu až po instalaci technologií.

PLAYBOY: Představte nám blíže rozsah služeb z oblasti bezpečnostního a kamerového servisu.

ŠIROKÝ: Jde o komplexní zabezpečení a monitoring celého areálu společnosti. Což znamená, že fyzická ostraha je vybavena online čipovým a kamerovým systémem, který se ihned zobrazuje na vrátnici, a celý prostor je tak pod kontrolou. Ke komplexnosti monitorovacích služeb patří pochopitelně i vedení evidence docházky a práce recepční.

PLAYBOY: Když vynecháme soukromý sektor, prozraďte, kde všude můžeme chlapy z vaší bezpečnostní agentury vidět v akci? V letním čase se nabízí otázka, jestli střežíte třeba nějaké veřejné akce, festivaly?

ŠIROKÝ: Určitě se na veřejných akcích potkat můžeme. Zajišťujeme například bezpečnost na Miss pláž konané v kempu Wilsonka v Hartvíkovicích. Dále jsme střežili festival Rock Heart v Moravském Krumlově, kde jsme se postarali o kontrolu vstupů, bezpečnost návštěvníků na místě, ale poskytli jsme i ochranku světoznámé kapele Lordi.

PLAYBOY: V portfoliu vašich služeb je i údržba, o jakých realizacích se tu bavíme?

ŠIROKÝ: Jedná se o zimní i letní údržbu. Převážně jde o sekání trávy, zastřihování stromků, keřů a odhrnování sněhu. Pro vozový park klienta jsme schopni zajistit také výhodný velkoodběr pohonných hmot.

PLAYBOY: Na Moravě už působíte přes 10 let a podle toho, co prozradil váš šéf, to vypadá, že se z vás stávají tak trochu i vinaři.

ŠIROKÝ: Ano je to tak, podlehli jsme kouzlu Moravy naplno, a proto dnes vlastníme tři hektary vinic, a dokonce produkujeme i svůj med! Vinice jsou pro nás nejen relax, ale samozřejmě i tradiční řemeslo, díky němuž můžeme našim klientům nabídnout i vlastní víno nebo návštěvu vinného sklípku.

PLAYBOY: Je nutné využívat vašich služeb v nějakém balíčku, nebo si mohu vybrat třeba jen úklidový servis?

ŠIROKÝ: Jdeme samozřejmě vstříc potřebám klientů, takže je možné využít jen jednu z našich služeb, ale pochopitelně jsme rádi, když můžeme poskytnout kompletní servis.

PLAYBOY: Co nám ještě chybí ve výčtu vašich služeb?

ŠIROKÝ: Už jsme zmínili naše hlavní služby, ale nesmíme opomenout ani požární bezpečnost a IT zabezpečení. To jsou odvětví, která nejsou hned viditelná, o to víc jsou možná důležitá.

PLAYBOY: A ve finále představování SBS Security obraťme list, protože když se řekne ochranka, většina z nás si nejspíš představí bodyguardy. Jste schopni vyhovět i takové poptávce?

ŠIROKÝ: Samozřejmě dokážeme nabídnout i osobní ochranu a přepravu, ale také detektivní práce. Tady si pochopitelně zakládáme na naprosté diskrétnosti a individuálním přístupu. Ochrana konkrétní osoby může podle přání klienta probíhat v naprostém utajení nebo se vší parádou v holywoodském stylu.

text: redakce Playboy Petra Hokszová